Gintaro Jonaičio foto5
03

05 16

„Vilties fėjos“ „Moterų ralyje 2016“ dalvavo su kilnia misija – palaikyti neišnešiotukus ir jų šeimas

Šiais metais „Moterų ralyje“ dalyvavo ne tik pavieniai ekipažai, bet ir po keletą ekipažų jungiančios komandos. Įdomiai pasivadinusios ir išsikėlusios sau originalius tikslus moterys stebino tiek žiūrovus, tiek kitas dalyves. Na, o „Vilties fėjos“, ralyje startavusios su trimis ekipažais, dalyvavo su itin kilnia misija – už Ankstukus. Vieningai misijai susivienijusios vairuojančios moterys siekė įžiebti viltį, palaikyti šeimas, kurių mažyliai į šį pasaulį pasibeldžia per anksti.

Net dvylikta „Vilties fėjų“ damų nepabūgo naujų iššūkių. Visos jos – vienaip ar kitaip su neišnešiotukais susijusios moterys.

Neišnešiotų naujagimių asociacijos prezidentė ir „Vilties fėjos“ simbolio sumanytoja Asta Speičytė-Radzevičienė teigė, kad „Pagrindinė mintis, kad mes nešame viltį tiems, kuriems reikalinga emocinė parama tikėti savo troškimais ir atrasti iš naujo gyvenimo tikslą. Šis simbolis – sustiprina žmogaus vidinę galią. Todėl mes jau nugalėtojos!“ – teigė Asta.

Prie šios komandos prisijungusi politikė Auksė Kontrimienė pasakojo, kas „Moterų ralis“ jai buvo naujas gyvenimo išbandymas:

„Jaudulys ir Afrikoje yra jaudulys… Nors turi labai skirtingas emocines spalvas. Vienaip jaudiniesi išgirdusi meilės prisipažinimą, kitaip pamačiusi dvi juosteles nėštumo teste… Visas mus vienija bene didžiausias gyvenime patirtas jaudulys, gal nerimas netikėtai sulaukus per anksti į gyvenimą atskubėjusio vaikelio. Ta bendra patirtis labai greitai suartino visiškai nepažįstamus žmones. Pasijutau lyg kokioje slaptoje seserijoje, kuri turi bendrą tikslą nešti žinią, suteikti viltį. Tikrai jaudinausi, bet po truputį raminausi, kai visos vieningai sutarėme – svarbu dalyvauti. Labai padėjo mūsų jaunosios kariūnės olimpinė ramybė. Gyvenime man dažnai ir daug tenka daryti vardan idėjos ir galiu pasakyti, kad tai tikrai veža… Vežė ir ralis,“ – ralio įspūdžiais dalinasi Auksė.

Ne kartą automobiliniuose renginiuose dalyvavusi laidų vedėja ir ankstukų amabasadorė Daiva Tamošiūnaitė taip pat prisijungė prie „Moterų ralio“ kuris, pasak jos, yra žavus ir puikus renginys, suburiantis tiek daug vairavimui ir kilniems tikslams neabejingų moterų.

Karo savanorė Virginija Kėdžiūtė pasakoja, kad pačiam raliui labai nesiruošė, ji yra dalyvavusi ne vienam tokio pobūdžio renginį tik žinoma būdavo ne vien moterys kaip šiuo atveju. Nuolatinę kario savanorio tarnybą atliekanti Virginija dėl kilnaus tikslo buvo išleista iš tarnybos 48 valandoms.

„Jaudulio nejaučiau nei prieš ralį, nei per jį, nes matyts kariuomenė išugdė, kad karys neturi būti nei silpnas, nei jaudintis. Džiaugiuosi sudalyvavusi ir laukių kitų metų „Moterų ralio“, – teigė Virginija.

Renginių organiztorė Daiva Cibauskienė, prisjungusi prie šios gausios komandos ralyje, net savo plaukus nudažė komandos spalva – violetine.

„Mane jaudino būtent šita idėja. Kas kartą, kai susiduriu su išsaugota gyvybe, prisimenu tą mažą trapų žmogutį Kauno klinikose – savo anukyte, tikrai žinau, kad stebuklų būna ir dar labiau žinau, ką tomis minutėmis reiškia viltis…….gal ir banaliai pasakysiu, bet dalyvavau, nes gerbiu šias moteris ir jų idėją, na aišku ir del savo mylimos draugytės Aidos Jonušaitės, žinau, kad jos kompanijoje visada bus praleistas puikus laikas, – pasakoja Daiva, – Jei mane pamatę kas nors ir atkreipė dėmesį į mano plaukus, kurie buvo ryškios violetinės spalvos, gal ir pirmą kartą išgirdo, kad yra ir tokių stebuklėlių, jeigu kažkam ta dieną suteikėme viltį, kad yra ne vieni, tai manau, kad mūsų misija kilni, nesavanaudiška ir nuoširdi. Tariu ačiū visoms, kurios buvote kartu su „Ankstukų fėja”!”

Daiva visų komandos narių vardu dėkoja „B&B TOOLS LIETUVA“ ir Dariui Butkevičiui už tvarkingus automobilius.

„Dėkojame visiems prisidejusiems ir mus palaikiusiems. Iki kitu startų kitų susitikimų, nerealios vilties fejos. Nesitikėjau, kad komandos dėka galiu taip įsitraukti į žaidimą, kad ką tik sutikti žmonės gali tapti bendraminčiais ir bendrakeleiviais, taip pat palaikantys ir kovojantys už bendrą tikslą. Viskas gyvenime papraščiau, kai esame ne vieni“, – teigė Daiva.

Prie šios komandos prisijungė ir „Mamos žurnalo“ redaktorė Neila Ramoškienė, kuri per 15 žurnalo leidimo metų aprašė dešimtis jaudinančių istorijų apie neišnešiotukus. Visi komandos automobiliai pasidabino ir „Mamos žurnalo“ lipdukais.

Prie „Vilties fėjų“ prisijungusi ir ne kartą šią kilnią idėją renginiuose skleidusi Aida Jonušaitė – ne naujokė automobilių sporto renginiuose. Pasak jos, jei pramogauti – tai su kilnia misija.

„Kadangi aš pramogauti be kilnios idėjos nemoku, tai kilo mintis kad, sudalyvauti „Moterų ralyje” su kilnia misija. Viskas prasidėjo nuo vieno skambučio ir staiga – mūsų jau trys ekipažai! – apie komandos subūrimą pasakoja Aida, – Mūsų ekipažai pasivadino prasmingu šūkiu „Kiekvienam savas startas – kiekvienam sava pergalė”, kurio tikslas buvo nušviesti kuo daugiau žmonių apie ankstukus, vaikučius, kuriems reikia daug  laiko ir pastangų, kad jie išaugtų sveiki ir stiprūs, palaikėme tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos,  bei jų tėvelius.“

Aida net neabejoja, kad komandos narės mielai dalyvaus „Moterų ralyje“ ir kitais metais.

http://www.autoledi.lt/straipsnis/moteris-prie-vairo/Vilties-fejos-Moteru-ralyje-2016-dalvavo-su-kilnia-misija-palaikyti-neisnesiotukus-ir-ju-eimas