bendruomeniu svente (23)
29

08 17

Vilniaus socialdemokratai rinkosi į kasmetinį sąskrydį

Rugpjūčio 26 dieną Vilniuje, šalia Šeškučio ežero, rinkosi Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus miesto skyriaus nariai, kurie paminėjo besibaigiančią vasarą bei kartu su sostinės tarybos nariais aptarė miestui svarbius klausimus. Renginyje kalbėjusi laikinoji skyriaus pirmininkė Auksė Kontrimienė sakė, kad ateinantis politinis sezonas bus ypač įtemptas.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų skyriaus nariai rado laiko atvykti bei pabūti drauge. Laukia tikrai įtempti metai – turime pradėti ruoštis savivaldos rinkimams, vilniečiams pristatyti savo vizijas, planus bei atliktus darbus.“, – sakė A. Kontrimienė.

Skyriaus laikinoji vadovė pabrėžia, kad nors Vilnius ir nėra socialdemokratinis miestas, ji tikinti, kad vilniečiai vis labiau pasitiki socialdemokratais: „Nors paskutiniai savivaldos rinkimai mums nebuvo patys sėkmingiausi, visgi viliuosi, kad mūsų frakcijos darbą rinkėjai įvertins ir 2019 – aisiais turėsime daug didesnį sostinės gyventojų pasitikėjimą“.

Susirinkusiuosius sveikino ir LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas bei kiti garbingi svečiai.

Šventė ne tik partiečiams

Šiais metais LSDP Vilniaus miesto skyrius organizavo atvirą šventę ne tik partiečiams, bet ir visiems miestiečiams.

„Šiais metais nutarėme pakeisti formatą bei kooperavomės su Vilniaus miesto Bendruomenių asociacija, keliomis seniūnijomis ir visuomenėmis organizacijomis. Toks formatas tik dar labiau paskatins dialogą tarp Vilniaus mieste veikiančių bendruomenių ir valdžios atstovų, kadangi šventės metu kartu su miestiečiais diskutavome visiems gyventojams aktualiomis temomis – miesto ateitį, socialines problemas“, – sakė A. Kontrimienė.

Renginio metu vyko trys diskusijos – „Bendruomenių galia. Ką gali bendruomenės mieste“, „Ateities Vilnius“ bei „Vaikas šeimos dalis. Vaikų namų reforma „už“ ir „prieš“, kuriose dalyvavo Vilniaus miesto mero pavaduotojas Gintautas Paluckas, tarybos nariai Auksė Kontrimienė ir Marius Skarupskas, Seimo narė Rasa Budbergytė.

Diskusijoje „Ateities Vilnius“ dalyvavęs LSDP frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje seniūnas Marius Skarupskas akcentavo poreikį puoselėti vilniečių sveikatą ne vien užtikrinant sveikatos apsaugos paslaugų prieinamumą ir kokybę, tačiau ir prevenciją, suteikiant vilniečiams galimybes sportuoti žaliose miesto zonose.

„Miesto valdžia prieš priimant svarbius vilniečiams sprendimus turi girdėti bendruomenių narių balsą ir jo paisyti“ – sakė Seimo narė Rasa Budbergytė.

Kiekvienas šventės dalyvis turėjo galimybę Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros mobilioje laboratorijoje ištirti maisto produktų kokybę, o mažiausieji šventės dalyviai džiaugėsi pramogomis su profesionaliais aktoriais ir batutais.

Organizatoriai teigia, kad renginyje apsilankė daugiau kaip penki šimtai žmonių: „Dar vis negalime konkuruoti su Andriaus Tapino „fenomenu“, tačiau labai džiaugiamės, kad žmonės rado laiko ateiti ir pabūti su mumis“.

Šventę vainikavo Romo Dambrausko koncertas.

http://lsdpvilnius.lt/naujienos/vilniaus-socialdemokratai-rinkosi-i-kasmetini-saskrydi.html