Puikus oras, gera kompanija, smagių akimirkų junginys – toks buvo liepos paskutinįjį savaitgalį vykęs LSDP Vilniaus miesto skyriaus Senamiesčio poskyrio sąskrydis. Paberžės seniūnijoje įsikūrusi turizmo sodyba suteikė bičiuliams ne tik jaukų prieglobstį sambūriui, bet  ir galimybę įgyvendinti įdomią teatralizuotą programą, smagiai pabendrauti, patogiai ir jaukiai diskutuoti aktualiomis rinkimų temomis.

Į sąskrydį atvykusi l. e.  p. LSDP Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė Auksė Kontrimienė pasveikino bičiulius, džiaugėsi jų aktyvumu ir šventės turiniu.

Gausus  draugų būrys sukūrė gražią bendrystės atmosferą, pasveikino švenčiančius gimtadienį bičiulius, vaišinosi suneštinėmis vaišėmis. Netilo diskusijos apie tai, kaip laimėti savivaldos rinkimus, išbandyti vandens malonumai, nepailstant dainuota ir šokta.

„Ši šventė yra mūsų. Dėkoju  visiems, prisidėjusiems prie sambūrio kūrimo, o ypač, poskyrio moterims aktyvistėms. Jos ant savo pečių laikė visas šios šventės kertes. Malonu, kad būdami kartu, vieni kitiems galime dovanoti  nepamirštamų akimirkų “,-  sakė  Senamiečio poskyrio pirmininkas Vytenis Keršys.

LSDP Vilniaus miesto skyriaus informacija

http://lsdpvilnius.lt/naujienos/senamiescio-poskyrio-samburyje-bendrystes-atmosfera.html