13631507_1151371354924025_3520551485336112165_n
14

07 16

Kupiškio socialdemokratai – kandidatės į Seimo narius palaikymo komandoje
Lietuvos socialdemokratų partijos autobusiukas keliauja per Lietuvą, kad išklausytų ir išgirstų žmogų. Išklausyti žmogų, sužinoti jo lūkesčius – toks LR Ministro Pirmininko patarėjos, LSDP pirmininko pavaduotojos Auksės Kontrimienės dienos viešnagės Anykščiuose tikslas. Kandidatė nuo Lietuvos socialdemokratų partijos Anykščių-Panevėžio apygardoje į LR Seimo rinkimus 2016 metais su socialdemokratų komanda Anykščiuose lankėsi liepos 12 dieną. Anykščių gyventojai bei svečiai tiesioginiame vaizdo pokalbyje galėjo užduoti klausimus bei išsakyti savo nuomonę LR Ministrui Pirmininkui, LSDP pirmininkui Algirdui Butkevičiui. Bičiulė Auksė papildė premjero atsakymus, kadangi jau yra susipažinusi su Anykščių krašto problemomis.
Vakare kultūros namuose vykusiame susitikime kandidatė į Seimo narius Auksė Kontrimienė atsakė į susirinkusiųjų klausimus, apibrėžė savo veiklos prioritetus, būsimus darbus,  jeigu bus išrinkta į Seimą. Vyko diskusijos, kuriose  kalbėjo ir Lietuvos socialdemokratų Kupiškio r.  skyriaus pirmininkas Augenijus Cesevičius,  jo pavaduotojas, Kupiškio r. savivaldybės vicemeras Aurimas Martinka.
Susitikime su anykštėnais dalyvavo Vyriausybės vicekancleris, socialdemokratas Rimantas Vaitkus. Kadangi kandidatė į Seimą yra kilusi iš Kupiškio krašto ir jai nesvetimos kupiškėnų problemos, Anykščiuose vykusiuose renginiuose dalyvavo ir gausi Lietuvos socialdemokratų Kupiškio r. skyriaus bičiulių – Auksės Kontrimienės palaikymo komanda, vadovaujama pirmininko Augenijaus Cesevičiaus.

http://www.lsdpkupiskis.lt/p/anyksciuose.html