Anykščiai (9)
02

02 16

Krepšinio žvaigždžių dienoje – politikos žvaigždės

Šeštadienį “Nykščio namų“ arenoje vyko Lietuvos regionų krepšinio lygos (RKL) “Žvaigždžių dienos” šventė. Automobiliai netilpo prie „Nykščio namų“, o arenoje beveik nebuvo laisvų vietų.

Krepšinio rungtynėse RKL rinktinė varžėsi su “Žvaigždžių” rinktine. Pastarojoje komandoje žaidė buvę krepšininkai –  Rolandas Jarutis, Kęstutis Šeštokas, Gintaras Staniulis, Arnas Kazlauskas, Darius Sirtautas bei Vaidas Jurgilas, taip pat krepšinio teisėjas Tomas Jasevičius, sporto funkcionierius Mindaugas Balčiūnas, buvęs Anykščių meras, RKL prezidentas Darius Gudelis ir anykštėnas politikas, liberalų kandidatas į Seimą Anykščių – Panevėžio apygardoje Lukas Pakeltis.

Po dabartinio Anykščių mero Kęstučio Tubio, renginio pradžioje kalbėjęs D.Gudelis džiaugėsi trumpam grįžęs į gimtąjį miestą. „Smagu matyti pažįstamus veidus, žmones, su kuriais užaugai arba tuos, kurie mažam galvą glostė. /…/ Krepšinį žaidžiu tik Anykščiuose, vasarą – žaidžiau, dabar vėl atvažiavau kamuolio pačiupinėti“, – sentimentaliai kalbėjo buvęs Anykščių meras, bet dėl to, kad krepšinio nežaidžia, matyt, melavo. Jis pelnė pirmuosius rungtynių taškus, paskui pataikė dar bent porą metimų ir sulošė ne blogiau, nei prieš 20 metų, rungtyniaudamas už Anykščių „Puntuką“.

Žiūrovai, turbūt, labiausiai laukė L.Pakelčio taškų. Bet, anykštėnas politikas ilgai aikštėje neužsibuvo, tik kartą metė į krepšį ir, šiaip jau, regis, stengėsi ne parungtyniauti, bet rungtynių nesugadinti. Beje, 30-ies metų L.Pakeltis buvo akivaizdžiai jauniausias “Žvaigždžių” komandos žaidėjas.

Komandos žaidė 4 kelinukus po 8 minutes. Rungtynes 77-74 laimėjo “Žvaigždės”. D.Sirtautas ir R.Jarutis pataikė po kelis tritaškius ir ,apskritai, iš veteranų atrodė „šviežiausi“. RKL rinktinės vyrai nelipo „senukams“ per galvas, nors paskutines minutes jau rimtai su jas kovojo.

Tradiciškai vyko tritaškių metimų ir „oro karaliaus“ konkursai. Pastarąjį laimėjo kupiškėnas Aivaras Kručas, kurį palaikė ne tik vertinimo komisija, bet ir žiūrovai. „Oro karaliaus“ konkurso komisijos pirmininku buvo konservatorius, Seimo narys, būsimas kandidatas į Seimą, garsus krepšininkas Sergejus Jovaiša.

Į tritaškių konkurso finalą iškopė Rokas Milašiūnas iš SCKK„Akmenės cementas“ bei krepšinio karjerą baigęs R.Jarutis. Finale R.Milašiūnas įmetė 17 taškų ir vienu tašku aplenkė veteraną.

Šventėje pasirodė cirko artistai Agnė ir Mykolas Zobovai su šuniukais ir meškinais. Dainavo Žygis ir Andžela. Šoko Kauno „Žalgirio“ šokėjos.

Kelios atrakcijos surengtos žiūrovams – penkios merginos buvo pakviestos pašokti kartu su „Žalgirio“ šokėjomis, vienas vyrukas turėjo progą laimėti 3000 eurų. Tiesa, ši galimybė buvo miglota – jis turėjo į krepšį pataikyti iš vidurio aikštės ir dar užrištomis akimis. Renginio vedėjas žiūrovams pasiūlė šį vyrą apgauti. Jis buvo išvestas iš salės, ir, kai vyras negirdėjo, žiūrovai buvo pamokyti jo netaiklų metimą palaikyti ovacijomis, neva, kamuolys įkrito… Tačiau, gal visgi nuo vidurio aikštės metęs vyras, nors buvo ir užrištomis akimis, pats suprato, jog nepataikė, nes nepuolė labai džiaugtis.

Anykščiai (6)“Žvaigždžių dienoje” pasirodė ir socdemų kandidatė į Seimą Auksė Kontrimienė, kuri apdovanojo estafetės varžybų nugalėtojus.

http://www.anyksta.lt/naujienos/naujienos/42837-krepsinio-zvaigzdzi-dienoje-politikos-zvaigzdes

http://www.kontrimiene.lt/fotogalerija/