Knygų lietus Anykščių bibliotekoje (30)
26

04 16

Knygų lietus Anykščių padangėje

Sinoptikai prognozuoja, kad balandžio 26 d. Anykščiuose numatomas… knygų lietus. Į Pasaulio anykštėnų paraginimą aukoti knygas sudegusiai Staškūniškio bibliotekai  atsiliepė gausus būrys žmonių, organizacijų ir netgi valstybinių institucijų.

Antradienį 17.30 val. į Anykščių rajono savivaldybės  Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešąją biblioteką atkeliauja knygos, kurias rinko  Lietuvos Vyriausybės kanceliarija, Pasaulio anykštėnai, Vilniaus anykštėnai, LSDP Anykščių, Vilniaus ir Elektrėnų skyriai, dovanojo Nepriklausomybės Akto signatarai Justas Vincas Paleckis ir Vytautas Plečkaitis, leidykla „Gairės“ ir daugybė žmonių.
Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkas Alfredas Puodžiūnas džiaugiasi, kad ši iniciatyva sulaukė tokio entuziastingo palaikymo.
„Džiaugiuosi, kad tiek daug žmonių atsiliepė ir į mūsų kvietimą, todėl tikrai malonu informuoti, kad Staškūniškio bibliotekos skaitytojai galės pasirinkti knygas, kurias jiems padovanojo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, kiti garbingi ir visuomenėje žinomi žmonės“, – sako Ministro Pirmininko patarėja Auksė Kontrimienė.
Visi knygų mylėtojai kviečiami į iškilmingą knygų perdavimo ceremoniją, kuri vyks antradienį, balandžio 26 d., 17.30 val. Anykščių rajono savivaldybės  Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoje bibliotekoje. Skaičiai dar tikslinami, bet tikimasi, kad Anykščių knygų aruodai pasipildys apie 2500 knygų.
Iš karto po ceremonijos kviečiame į susitikimą su Nepriklausomybės Akto signataru, diplomatu Vytautu Plečkaičiu, kuris pristatys savo naują knygą apie Nepriklausomybės Akto signatarą Jurgį Šaulį.

http://www.anyksta.lt/naujienos/naujienos/44636-knyg-lietus-anyksci-padangeje