Anykščiuose
07

02 16

Kandidatė į Seimą atlieka žvalgybą

Ketvirtadienį ir penktadienį Anykščiuose vieši premjero patarėja, LSDP pirmininko pavaduotoja Auksė Kontrimienė. Būsima kandidatė į Seimą Anykščių – Panevėžio apygardoje per dvi dienas surengs kelis susitikimus su Anykščių įstaigų kolektyvais ir visuomene. Ketvirtadienio popietę Anykščių seniūnijos patalpose vyko jos susitikimas su Anykščių seniūnijos gyventojais, tiesa, į renginį (neskaitant žurnalisto) atėjo du žmonės.

A.Kontrimienė dėstė, jog ji dirbdama Vyriausybės vadovo komandoje kūruoja socialinę sferą, todėl ir Anykščiuose labiausiai domisi socialinėmis problemomis. Abu susitikime su ja dalyvavę anykštėnai kaip tik ir kėlė socialines problemas. Alvydas Pilkauskas tikino, kad nereikia keisti Darbo kodekso, nes įtvirtinus naują, taip vadinamą socialinį modelį, darbdaviai dar lengviau galės atsikratyti nereikalingais darbuotojais. Tačiau  A.Kontrimienė jam oponavo, jog “koks bebūtų Darbo kodeksas, darbdaviai sugalvoja, kaip atleisti žmogų, jeigu jam jo nereikia.” Pasak politikės, Latvijoje ir Estijoje daug lankstesni darbo santykiai, todėl užsienio investuotojai dažniau renkasi šias šalis, o ne Lietuvą.

Anykštėnė Aldona Dilienė viešniai aiškino, kad Anykščiuose susirasti darbą yra sunku ne tik todėl, kad trūksta darbo vietų, bet ir dėl to, kad žmonės ignoruojami dėl amžiaus ir lyties. “Man nereikia 70 eurų pašalpos. Geriau jau už 100 eurų dirbčiau nors ketvirčiu etato”, – kalbėjo anykštėnė.

A.Kontrimienė ketvirtadienį susitiko ir su rajono meru Kęstučiu Tubiu, vicemeru Sigučiu Obelevičiumi, lankėsi savivaldybės Vaiko teisių skyriuje bei susitiko su Anykščių kultūros centro darbuotojais.

http://www.anyksta.lt/naujienos/naujienos/42993-kandidate-i-seima-atlieka-zvalgyba