jubiliejai
03

08 17

Jubiliejiniai gimtadieniai Vilniaus miesto skyriuje tai – santykių šventė

Kodėl gimtadienis mums toks svarbus? Ar tik dėl to, kad gimimo data suteikia mums tapatybę? O gal dar  ir dėl to, kad gimtadienis ženklina  žmogaus atėjimo į šį pasaulį dieną,  vėliau reguliariai besikartojančią mūsų gyvenime?

Laikinoji Vilniaus socialdemokratų vadovė Auksė Kontrimienė, burdama kiekvieno mėnesio paskutinįjį pirmadienį jubiliejų švenčiančius partiečius, mano, kad sveikinimo turinys visuomet yra neabejotinai svarbesnis nei  uolus gimimo dienos prisiminimas.

„Gimtadieniai, kaip ir žmonės, yra skirtingi. Stengsimės, kad jubiliejinės šventės suteiktų vis daugiau įvairovės, padovanotų teigiamų emocijų, jausmų, sutvirtintų mūsų santykius ir draugystę. Per šiuos susibūrimus labiau vieni kitus pažinsime“, – sakė Auksė Kontrimienė.

Manoma, kad liepos mėnesį gimusieji  yra ypatingi – ryžtingi, visada organizuoti, žavūs ir mylintys gyvenimą žmonės. Šiuos teiginius neabejotinai patvirtino liepos 31 dienos šventės jubiliatų:  Stanislavos Staskonienės, Liudmilos Zumerienės, Loretos Pauliukonienės, Julijos Marcinonienės, Godos Kvarinskaitės,  Algimanto Jonaičio, Juozo Kiero, Laimono Balčiaus, Tomo Nikolajevo, Ričardo Klimkevičiaus, Ginto Kimčio ir kt. energija bei optimizmas.

Jubiliejinis vakaras,  kupėjęs jausmais, pasakojimais, gražiais ir kukliais prisistatymais, atskleidė bičiulių vertybes, pomėgius, darbus. Netrūko šilumos, linksmo juoko, pasiryžimo kartu su bičiuliu Juozu Kiera dalyvauti  triatlone,  išskirtinės profesijos atstovu naru Tomu Nikolajevu – nerti į povandeninę kelionę, pasiklausius Laimono Balčiaus patirties  dalyvauti kastinge siekiant patirti reklaminio arba meninio filmo kūrimo paslaptis.

Tą vakarą solenizatams sėkmės linkėjo l. e. p. LSDP Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė Auksė Kontrimienė, pavaduotojos Viktorija Ancutaitė, Vilma Vaitiekūnaitė, atsakingoji sekretorė Lijana Kairienė. Kaip ir dera, ragauta gimtadienio torto, saldumynų, gaiviųjų gėrimų.

O mes visi palinkėkime,  kad jubiliatams niekada netrūktų stiprybės, sveikatos,  šventiškos  nuotaikos ir asmeninės laimės.

Aldona Jeleniauskienė

LSDP Vilniaus miesto skyrius

http://lsdpvilnius.lt/naujienos/jubiliejiniai-gimtadieniai-vilniaus-miesto-skyriuje-tai-santykiu-svente.html