Susitikime su anykstenais (14)
13

07 16

Išgirsti Lietuvą – ANYKŠČIAI

Lietuvos socialdemokratų partijos autobusiukas ir toliau keliauja per Lietuvą, kad išklausytų ir išgirstų kuo daugiau iš mūsų.  Šį antradienį, liepos 12 dieną, socialdemokratų komanda su lankėsi Anykščiuose. Kartu su gyventojais susitikti ir pabendrauti atvyko ir Auksė Kontrimienė – LSDP kandidatė Anykščių-Panevėžio apygardoje į LR Seimo rinkimus 2016 metais bei Rimantas Vaitkus, Vyriausybės vicekancleris.

Anykščių gyventojai bei svečiai tiesioginiame vaizdo pokalbyje galėjo užduoti klausimus bei išsakyti savo nuomonę LR Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui. Miestelėnai iš pradžių buvo nedrąsūs, tačiau greitai tapo labai aktyvūs ir vienas po kito ėjo ko nors paklausti ministro.  Labiausiai rūpėjo krašto keliai – kada gi jie bus asfaltuojami. Dar jie klausinėjo apie šios dienos aktualijas, socialines problemas, taip pat nepamiršo laisvalaikio. “Labai malonus pokalbis”, – pašnekesiu su anykštėnais džiaugėsi Algirdas Butkevičius. Kai kuriuos klausimus atsakyti arba papildyti suskubo ir kandidatė Auksė, kuri yra labiau susipažinusi su konkrečiai šių apylinkių problemos.

Akcijos metu i anykštėnai  taip pat buvo kviečiami į fotosesiją su didžiuliais raudonais kubais, ant kurių kiekvienos sienelės yra skirtingi užrašai; ant vieno kubo – politiniai šūkiai, ant kito – žemiški norai ir svajonės. Žmonės noriai vartė kubus, stengdamiesi išsirinkti labiausiai sau tinkamą užrašą ir prie jo įsiamžinti. Vėliau nuotraukos sukeliamos į LSDP Facebook paskyrą, kur akcijos dalyviai gali rasti save.

Tą pačią dieną Anykščiuose vyko abiturientų išleistuvės. Atestatų įteikimo ceremonijoje dalyvavusi Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus patarėja Auksė Kontrimienė gimnazijai įteikė premjero dovanotą paveikslą.

“Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje mokosi būsimas premjeras Konradas Mikalauskas :) Jis pats tą pasakė prieš porą mėnesių kartu su gimnazistais ir mokytojais lankydamasis Vyriausybėje ir susitikime su premjeru. Konradas dar nėra abiturientas, tad naujo premjero dar teks palaukti ;) O šiais metais gimnaziją palieka 20-oji laida, 156 gražūs jauni žmonės, kuriems linkiu ne mažiau drąsių svajonių ir gražių tikslų gyvenime”, – kalbėjo A. Kontrimienė.

Galiausiai Anykščių gyventojai turėjo galimybę dalyvauti kultūros namuose vykusiame susitikime su minėta kandidate Aukse Kontrimiene. Buvo galima tiesiegiai užduoti rūpimus klausimus, paklausti, ką ji padarys Anykčių labui, jei bus išrinkta į Seimą jau rudenį vyksiančiuose rinkimuose.

Taigi, turiningas ir naudingas laikas Anykčiuose neprailgo. Laukite LSDP gerų minčių autobusiuko savo apylinkėse!

Apsilankykite nuotraukų galerijoje

http://lsdp.lt/lt/naujienos/regionai/id/4534/isgirsti_lietuva_-_anyksciai