Aukse Kupiskyje
26

11 15

Diena paskirta Kupiškiui

Ministro Pirmininko patarėja, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoja Auksė Kontrimienė dažnai lankosi Kupiškio rajone vykstančiuose įvairiuose renginiuose.

Kaip ne sykį yra pastebėjusi, Kupiškio kraštas, kuriame gimė ir augo, atmintin įsirėžė kaip gražiausias vaikystės prisiminimas.

Auksė Kupiškyje2Lapkričio 26 dieną mūsų partijos bičiulė paskyrė Kupiškiui. Dalyvavo ir pasidalijo savo įžvalgomis keliaujančioje socialinėje – meninėje akcijoje „Sugriaukime sienas!“, kuri tądien vyko Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje. Renginyje dalyvavo Šiaulių m. savivaldybės globos namų padalinio „Goda“ „Spalvų muzikos“ orkestras (vadovės N. Pugačienė ir I. Būdavaitė), L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai ir mokytojai, specialiosios mokyklos „Varpelis“ ugdytiniai, Lietuvos specialios kūrybos draugijos „Guboja“ Kupiškio skyriaus, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kupiškio rajono filialo, Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjungos, Kupiškio rajono neįgaliųjų draugijos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos atstovai.  Aktų salėje veikė LSKD „Guboja“ Kupiškio skyriaus paroda, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos fotografijų paroda „Socialiniai portretai“. Vyko vėjo malūnėlių kūrybinės dirbtuvės, susirinkusieji ir svečiai dalijosi patirtimi apie neįgaliųjų ir sveikųjų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Po renginio Auksė Kontrimienė apsilankė „Kupiškėnų minčių“ redakcijoje ir susitiko su redaktore.

Popietę bičiulė paskyrė Kupiškio r. Skapiškio seniūnijai. Kartu su LSDP Kupiškio r. skyriaus pirmininku Augenijumi Cesevičiumi susitiko su Skapiškio seniūnijos seniūnu Valdu Juškevičiumi, Kupiškio viešosios bibliotekos Skapiškio padalinio vyresniąja bibliotekininke, mūsų bičiule Roma Bugailiškiene, apsilankė skapiškėno bičiulio, verslininko, UAB „Dalgirda” direktoriaus Algirdo Notkaus  ūkyje.

Vakare Auksė Kontrimienė dalyvavo LSDP Kupiškio r. skyriaus tarybos posėdyje, papasakojo apie prasidėjusią rinkimų į Seimą kampaniją, atsakė į bičiulių klausimus.

LSDP Kupiškio r. skyriaus informacija